| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
samuil Нов потребител

Регистриран на: 03 Яну 2006 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 18:53 Заглавие: TV Sanyo + DVD Panasonic |
|
|
Имам следния проблем:
Опитвам се да свържа DVD Panasonic с телевизор SANYO на около 17 години, който има извод само за антена. Купих преобразувател (китайски) за сигнала, който позволява да свържа едновременно антената и DVD-то за телевизора. Докарах доста добра картина, но звукът е зле - появи се бръмчене, което се засилва, когато има надписи или субтитри. При музикални дискове също има бръмчене. Освен това качеството на някои от приеманите с антената телевизианни програми се влоши - появиха се снежинки.
Ако знаете как мога да реша този проблем (като изклучим купуването на нов телевизор) - моля, пишете! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 20:55 Заглавие: |
|
|
| Не е много ясно какъв е въпросния "преобразовател", но защо не опиташ да свържеш най-напред само DVD-то и телевизора директно(след като "преобразувателя" позволява комбинацията която си написал, то и тази трябва да е възможна) и да видиш как е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 12:08 Заглавие: |
|
|
Вероятно това е модулатор със изведени чинчове.Изхода му е вероятно на 5.5 или 6.5 или не е точен или телевизора има проблем със някой от двата вида звук."Директно" свързване не става не разбирам ??? Колкото до снеговалежа на някои програми това са загуби на ниво от лош контакт букси кръстачки и други извращения Опитай да настроиш телевизора с финна настройка ако има такава  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 13:37 Заглавие: |
|
|
| Сашо не бъди толкова сигурен,че лошото приемане е заради лош контакт.Евтините модулатори и мат много хармоници,които се смесват с каналите на някои програми и ефекта най верочтно е от там.Решението да се изважда кабелната,когато се гледа ДВД,наека да се пробва най -напред това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|