 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marinov Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 130 Местожителство: Русе
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 22:38 Заглавие: |
|
|
Проблема ти е електрониката на колата.Имал съм доста клиенти с такива проблеми и 95% се оказва в колата.В д-ното няма тример за настройка както в алармите.Там нищо не можеш да пипаш.Спасението ти е препрограмирване на паметта на приемника.Обърни се към сервиз на Опел там имат нужния софт.Услугата мисля 4е струва около 15-20 лв.Успех!!!  _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 9:47 Заглавие: |
|
|
| Podawa6 na kontakt i natiska6 nqkolko pati butona na distancionnoto.Ako wsi4ko e nared trqbwa da sraboti centralnoto. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 14:27 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви,след ден,два като взема колата ще пробвам всичко което ми казахте! Между другото разбрах къде крият приемниците,намира се до шофьорското място отпред,ниско долу до краката отдясно зад някаква малка кора,която се развива!  _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|