| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 16:37 Заглавие: Philips запомняне на аналоговите |
|
|
Колеги днеска само дърти ми се събраха.този е шаси CTX-E и не мога да го накарам да запомни аналоговите стойности.Програмите си ги помни но като се изключи на чакащ или от мрежата тръгва без цвят и намален говор-не мога да ги запомня _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 17:54 Заглавие: |
|
|
Не се сещам какво е това шаси но старите филипси помнят по два начина на едните се натиска бутона сторе два пъти на другия натискаш муте и после сторе като на сунтера.ако не стане пиши какъв е прощесора на ТВ. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 18:06 Заглавие: |
|
|
Когато настроиш всичко,цвят, яркост и звук за да ги запомниш като РР, трябва от дистанционното да включиш МУТЕ ,след това натискаш зеленото копче от панела(РР), и най накрая- памет.Ако не ти стана ясно виж на КРИСТАЛ инструкцията. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 18:12 Заглавие: |
|
|
| Фикри Нури написа: | | Когато настроиш всичко,цвят, яркост и звук за да ги запомниш като РР, трябва от дистанционното да включиш МУТЕ ,след това натискаш зеленото копче от панела(РР), и най накрая- памет.Ако не ти стана ясно виж на КРИСТАЛ инструкцията. |
Направих го преди час-става като нагласиш аналоговите,натска се вход за настройка-цифрата мига след това РР от ду и се запомня с червения бутон.Тук муте не играе _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|