| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zahew Активен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2005 Мнения: 66 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 0:48 Заглавие: Уредба TECHNIKS SA-EH780 |
|
|
Здравейте колеги, ако може някой то вас който е имал подобен проблем да ми помогне.Уредбата е със 5 DISK CHANGER и има следният проблем,като се постави диска го разчита нормално,започва да свири обаче от време на време прескача подобно на грамофонна игличка,почиствах оптика завъртях тримера на лазера няма промяна.
Започвам да си мисля че е оптика.Всяко мнение ще е от полза.
Модела на оптиката е:RAE 150 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 10:11 Заглавие: |
|
|
Най вероятно е оптика.ЧЕте ли последните песни от диска.Досега при тези симптоми на Техникс все с оптика се е оправяла работата _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 12:12 Заглавие: |
|
|
Наскоро имах същият проблем и излезе от червячето което движи оптиката.Проблемът е, че трудно се намира. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zahew Активен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2005 Мнения: 66 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 22:47 Заглавие: |
|
|
Благодаря за мненията колеги,смених оптиката и всичко е OK.
Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|