| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
new one Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 15:39 Заглавие: Настройка геометрия ТV PHILIPS 29PT9020 |
|
|
Моля, ако има някой компетентен и най-дорбре настройвал вече геометрия на такъв телевизор да ми помогне.
Става въпрос, че искам съвсем малко да пооправя геометрията. По централната вертикала на екрана /вертикала на средата на екрана/ да разширя с 1/2-1 мм екрана нагоре и долу, без да променям в краищата.
От разни форуми попречетох, че за таци цел се влиза в системното меню. Това ставало като в режим стенд бай се натиска бързо поредицата числа 062596 и после натискаме клавиш [i+]. След това трябвало да следва да влезнем в системнто меню като натиснем произволен цифров клавиш.
Като направим промени се запаметявали с натискане на клавиш Store а ако искаме да излезем от менюто без промени с клавиш Standby.
Това вярно ли е?
Някой знае ли подробно точно къде и как да се настрои за да се настрои геометрията съобразно изложения от мен по-горе проблем?
Прочетох че е полезно да се записват и фабричните настройки за да можем евентуално да се върнем после на тях.
Все пак ако някой е настойвал на практика ще може да ми даде най-добър съвет.??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 17:55 Заглавие: |
|
|
За тази цел ти трябва изпитателна таблица за дъмпа програматор и ред други неща.Като гледам че не си регистриран във форума едва ли ще получиш такава точна информация а е далеч по -добре да се обърнеш към квалифициран колега който да ти го направи и така нататък.Това меню по принцип е СЕРВИЗНО а не потребителско  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
new one Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 18:22 Заглавие: |
|
|
Да чисто нов е. Предполагах, че все пак тове не е нещо кой знае колко сложно и бих се справил без да досаждам и дразня колегите ви, които естествено биха заявили че картината си е идеална и че няма нищо за настройване. Пък и тежи доста кила!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|