| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 10:35 Заглавие: Заключен ТВ PROLUX 21NMRT02 |
|
|
Когато се включи ТВ иска код
и казва: защита от деца нова парола ****
дава да се набират кодове
Как се решава този проблем ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 10:43 Заглавие: |
|
|
С презапис на паметта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 11:12 Заглавие: |
|
|
| Ако няма друг начин ще презапсвам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 20:44 Заглавие: |
|
|
| Защо не пробваш като при НЕО три пъти едно след друго РР? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 21:59 Заглавие: |
|
|
Просто няма как да стане,това са съвсем различни шасита. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|