| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Яну 06, 2006 10:53 Заглавие: philips27ce3290/10b |
|
|
нужна ми е схема или савет,че нещо се обьрках. b+ стои на 45в в пьрвия момент дига високо за секунда кьм тхо ли отиват нещата или кьм импулсно.с крушка ефекта е сьщия,незнам шасито _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcr Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2004 Мнения: 624
|
Пуснато на: Пет Яну 06, 2006 11:06 Заглавие: |
|
|
| Шасито ти е СР110. Схемата я има във файлообменника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Яну 06, 2006 13:12 Заглавие: |
|
|
мерси за схемата,ама пак не ще насочвайте блокирах _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Пет Яну 06, 2006 22:13 Заглавие: |
|
|
| По принцип това е един от телевизорите които най често страдат от проблеми с ТХО.Ако при откачена база на крайния транзистор на развивката ти изпезе нормапно захранване няма какво да се чудиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 06, 2006 22:15 Заглавие: филипс |
|
|
| 6.8 Микро фарада |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 10:41 Заглавие: |
|
|
не е от тхо,защото в петак тв го направих оказа се батерията 2.4в но при 5-6ч работа пак сащия ефект и пак заданена улица _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcr Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2004 Мнения: 624
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 10:52 Заглавие: |
|
|
| real написа: | | не е от тхо,защото в петак тв го направих оказа се батерията 2.4в но при 5-6ч работа пак сащия ефект и пак заданена улица |
Едва ли е от батерията. Провери за спойки или електролити. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 12:34 Заглавие: |
|
|
| real написа: | | не е от тхо,защото в петак тв го направих оказа се батерията 2.4в но при 5-6ч работа пак сащия ефект и пак заданена улица |
а ти каква слагаш???ако пробваш с 2 по 1.5v май няма да издържат дълго  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 14:30 Заглавие: |
|
|
поне за сега тв е готово бц548 -7730,а за бат.слагам по 1.2в акомолаторна _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 19:28 Заглавие: |
|
|
| На батерията на мястото е най добре да сложиш две но може и с една но задължително акумолаторна батерия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|