| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
TV_MANIAK Активен потребител


Регистриран на: 03 Авг 2005 Мнения: 82 Местожителство: Мизия
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 18:50 Заглавие: Дъмп за TV FINLUX (chassis 14.1 beko) |
|
|
Здравейте!
Трябва ми дъмп за това ТВ с включени BG и DK.Имам такъв, но менюто излиза на гръцки и незнам откъде да го сменя.
Благодаря!
Състав :
SAA5563PS/M3
24C08
TDA8843
MSP3400D |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 19:11 Заглавие: |
|
|
айде на ICQто че е много  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 22:37 Заглавие: |
|
|
| Абе колеги как така дъмп ами малко творчество какво е това? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TV_MANIAK Активен потребител


Регистриран на: 03 Авг 2005 Мнения: 82 Местожителство: Мизия
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 19:30 Заглавие: |
|
|
ТВ-то бачка идеално благодарение на колегата Galov_P.
БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|