| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 19:42 Заглавие: sunter tc 5104 |
|
|
Колеги,този телевизор ми го оставиха като подарък в сервиза и аз реших да го възстановя.В момента работи перфектно,но не мога да му запомня стойностите на яркост,контраст,цветност и звук.Има сигурно някаква последователност на натискане на бутоните,ама не я знам.Сега като натисна,,РР"си минава в някакви предишно запаметени стойности,които не ме устройват.Същото става и при натискане на бутона за запаметяване на програми.Ако можете помагайте. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 19:54 Заглавие: |
|
|
| Това не беше ли с PCA.... процесор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 20:14 Заглавие: sunter tc 5104 |
|
|
Процесора е някъкъв измислен МАВ 8049H P A228.после отдолу пише-DSD8927V6.а паметта е PCF8582A _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 20:32 Заглавие: sunter tc 5104 |
|
|
Благодаря RC,утре ще пробвам и ще пиша. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 21:47 Заглавие: Re: sunter tc 5104 |
|
|
При запомнянето трябва да изключиш звука-МУТЕ.
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 19:55 Заглавие: sunter tc 5104 |
|
|
Точно така стана.Благодаря на RC и RAI. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|