 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Nikolai_1 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2005 Мнения: 461 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 16:03 Заглавие: |
|
|
| sheki написа: | | IGBT написа: | | искам да го направя с малко елементи за да намаля индукцията в пътеките и проводниците!чип от телефон не ме устрийва защото нямам духалка за започване(нали е в корпус на които краката са отдолу)!устройва ме само схема с мах.20-25 елемента |
чипа има само 5 или 6 кра4ета мисля осфен това е прав и се разпоява с обикновен поялник , но една особеност която се сетих мисля че имаха определена честотна лента, работеха на около 460мхц, пдф-а мисля че го имам вкъщи от преди 2-3 години ще го проверя, а за предаване на данни гледах модулчета в http://electroninvest.com/shop/search.php?group=AUREL&ot=0 не са мощтни но стават за много неща |
Aбе всичкото много хубаво и аз се навих да си направя една радиостанция ама ако можете да ми праите една схема на примник за на същите честоти дето е и предаватела,ще сам ви много благодарен  _________________ Таз година булка , догодина...- две ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 16:25 Заглавие: |
|
|
Явно на никой не му е ясно за какво се говори тук
Модулите които показвате в електронинвест са за предаване на данни. С тях глас не може да се предава погледнете пдфа и ще видите че имат обхват на честотата на входни импулси -- 1-2кХз. За радиостанции трябва да се използват съвсем различни модули.
Изобщо важно е каква модулация ще се ползва и т.н. ....... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 17:09 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | Явно на никой не му е ясно за какво се говори тук
Модулите които показвате в електронинвест са за предаване на данни. С тях глас не може да се предава погледнете пдфа и ще видите че имат обхват на честотата на входни импулси -- 1-2кХз. За радиостанции трябва да се използват съвсем различни модули.
Изобщо важно е каква модулация ще се ползва и т.н. ....... |
човека постнал темата мисля че иска данни да предава ... а ето и чипа който може се намери от стари Мобифони М68710Н
450-470мгхерца 2вата на 6 волта захранване |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 17:11 Заглавие: |
|
|
| И дори да немери чипа не вярвам да успее някой да пусне предавателя. Платката е много важна .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|