| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 11:58 Заглавие: Едно питане за Ponyprog |
|
|
Здравейте всички!!!
Някой може ли да ми отговори дали кончето работи под ХР.
Благодаря предварително! _________________ Учи се от грешките на другите! Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 11:59 Заглавие: |
|
|
| Да, без проблеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Яну 11, 2006 14:50 Заглавие: |
|
|
Да .Трета година го ползвам с ХР.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 11:05 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички отзовали се... _________________ Учи се от грешките на другите! Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|