| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
toni_pl Нов потребител

Регистриран на: 11 Яну 2006 Мнения: 3 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 17:04 Заглавие: TV DAEWOO 2044 |
|
|
| Каква е причината за бавно стартиране |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 17:12 Заглавие: |
|
|
Какво разбирате под бавно стартиране? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yosko_1 Опитен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 158 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 17:24 Заглавие: |
|
|
| дай подробности. модел, шаси, проц. захранване. не тръгва всеки път или друго ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toni_pl Нов потребител

Регистриран на: 11 Яну 2006 Мнения: 3 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 17:31 Заглавие: |
|
|
| След натискане на бутона на ДУ изминават 6-7 мин. до включване на TV |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 17:41 Заглавие: |
|
|
Не виждаш ли че тука сме техници а не търговци много трудно ще може да ти помогнем .Все пак и ние трябва да храним семеиства .занеси го на сервиз. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 18:07 Заглавие: |
|
|
питаш от каде е дефекта сас сигорност е в ТВ ако кажеш някои измервания и т.н може и да успеем да помогнем _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 20:43 Заглавие: |
|
|
| Огледай захранването и ако има поне един електролитен кондензатор вземи го смени! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|