| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 19:24 Заглавие: aciko atv-37dk |
|
|
Не можах да намеря схема на това чудо.Запалило се е захранването,има изгорели резистори и тример.Изпълнено е с три маломощни транзистора плюс мощния.По конкретен не мога да бъда,защото не е при мен телевизора.Процесора е М34300N4-012SP.Ако някой я има нека ми я прати. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 20:20 Заглавие: |
|
|
| Това захранване е много разпространено .С него са изпълнени Акаите ,Шиваки и много други. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 20:40 Заглавие: aciko atv-37dk |
|
|
Сега като се замисля,май наистина е така.Ще търся пак. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:55 Заглавие: |
|
|
Има едни книжки,за захранващи блокове-пасата ги разпространяваше.
Много са полезни,макар,че има малки неточности. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 22:54 Заглавие: |
|
|
| Ако не си намерил да ти изпратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 23:19 Заглавие: aciko atv-37dk |
|
|
Имам книжките за които стана въпрос по-горе.Ще потърся там и ако имам проблеми тогава ще я мислим. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 9:51 Заглавие: |
|
|
Добър ден.
Точно в момента имам същото чудо пред себе си и е вече работещо.Ще стои при мене 2-3 дена.Ако имате въпроси ще се радвам да помогна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|