| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 12:17 Заглавие: Sharp 37VT-24S |
|
|
Това ТВ доста се задържа без да му се обърне нужното внимание!Проблема е че е заключено при натискане бутона за включване примигва светодиода(под който е нарисуван ключ) на лицевия панел!Малко повече ИНФО:процесор IX2853CEZZ памет:24C04 ВО:TDA8170!На шасито има надпис V3 74M!!!Приемам всякакви ппедложения и естественно ако някой може да помогне евентуално с BIN!Благодаря предварително!!! _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 12:21 Заглавие: |
|
|
шасито е VP-5.Опитай да презапишеш памет _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 12:35 Заглавие: |
|
|
Точно тук е проблемът че нямам Bin!Не мога и да открия за това ако някои може да помогне евала  _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 13:03 Заглавие: |
|
|
Пробвай това (не е за този модел, но при Sharp-овете не са много вариантите):
Бутона "Vol-" от лицевия панел едновременно с бутона с ключ от ДУ-то и включване от мрежовия ключ.
(Само предположение.) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:04 Заглавие: |
|
|
| Влизаш в сервиз като при другите Шарпове и реално ти трябват стойностите на АФТ,АРУ.Слагаш празна памет и задаваш тези два показателя пак в сервизен режим.Пускаш ТВ да избере някоя програма и си правиш после съответните корекции пак в сервиз.Това е малко дълга процедура но решаваш проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 8:30 Заглавие: |
|
|
Louiville,ако желаете мога да Ви пратя сервизното описание на телевизора и а пробвате с празна памет,За съжаление не прочетох в него за премахване на заключването. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 15:14 Заглавие: |
|
|
Dima ако може ми прати да видя сервизното описание няма да загубя нищо от това Благодаря ти предварително!Пощата ми е [email protected] _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 11:48 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 16:33 Заглавие: |
|
|
Здравейте коеги!три четири дена бях болен и за това не писах !На въпросното ТВ отпред на лицевия панел има бутон C,който не съм видял,а именно в него е бил ключа от бараката !Благодаря на всички които се отзоваха!Закривам темата!Успешна работа!!! _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|