| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 15:17 Заглавие: Звук 6.5 на PHILIPS шаси L 6.2 ??? |
|
|
Philips L 6.2 има нужда от 6.5 за звука.Производство Франция
SAA 52902P/055
24C02
TDA8361 G1984(SAW)
MSP 3400C-PP-C6 (голям корпус 64 крака)
Филтъра сменен с К 2955М.Другия чип до MSP не е монтиран.На 58 крак на MSP с платка от малките получавам задоволителни резултати но се влошава 5.5 Пробвано и преди кондензатора по лошо.В менюто за инсталиране има само диапазона но няма стандарти на звука.В друго такова шаси съм срещал в менюто установяване на ИСТОЧНА И ЗАПАДНА ЕВРОПА тоест 5.5 6.5 но тук няма.Може ли да се извика чрез сервизно и въобще как сте правили преработка на това шаси ??? Комплектовано е с китайски пулт с номер 1696 както на Пилотите.Благодаря предварително.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 16:57 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с тоя запис,той е и за двата стандарта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 17:03 Заглавие: |
|
|
| Пробвай и този,той е със същия процесор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 17:14 Заглавие: |
|
|
Значи влезнах в сервизното и стандартите ги направих да са EUROPE и EAST EUROPE но няма комутация в MSP така че май с платка ще трябва да го боря но ми разваля 5.5 .Благодаря за дъмповете но ако хардуерно е скопено от сервизното и бина няма да излезе зайче. Ако имате идеи  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 17:19 Заглавие: |
|
|
Голямо съм магаре Забравих че при тази ситуация когато смениш системата и запаметиш "другия"звук идва едва когато излезеш от менюто.С две думи всичко работи със смяна от сервизното меню плюс ПАВ който смених още в началото.Влизането в сервиз като окъсим щифтовете до проца и старт .Излизане от ST/BY.Данчо твоите бинове не съм пробвал но ще ги сложа в архива.Оказа се че оргиналния G1984M пуска 6.5 без проблеми.Лек ден на всички  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|