| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gandi Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 30 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 18:20 Заглавие: схема за монитор ctx vl700 |
|
|
| Колеги ако някой маже да помогне с такава схема моля да ми я изпрати или да каже от каде мога да я сваля.На монитора липсва сигналния кабел от РС, ако някой знае изводите в двата края на кабела за да мога да го свържа мола да ми ги изпрати!Предварително благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gandi Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 30 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 18:45 Заглавие: |
|
|
RC Благодара за инфото, модела е CGP1772A, АКО ЗНАЕШ НЕЩО ПО ПОДРОБНО ЩЕ СЪМ ТИ МНОГО БЛАГОДАРЕН  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 18:54 Заглавие: |
|
|
gandi, имах впредвид какъв е CGA, VGA ...., че не ми се рови да търся. Кабела ако е от такъв тип, то вътре в монитора където влиза на платката обикновенно е надписано кое какво е, а дори и да не е, не е толкова трудно за ориентиране като се поогледа кое на къде върви. Това | Цитат: | | На монитора липсва сигналния кабел | какво точно означава - отрязан е, или е на някакъв куплунг?
А самия монитор - работи ли, че рязането на кабела обикновенно се прави в случаи дето .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gandi Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 30 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
| Кабела липсва напълно от буксите, разделясе на две букси, едната отива в кинескопа RGB това е ясно но другата букса отива на дъното и там хич не е ясно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gandi Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 30 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 23:21 Заглавие: |
|
|
| gandi написа: | | Кабела липсва напълно от буксите, разделясе на две букси, едната отива в кинескопа RGB това е ясно но другата букса отива на дъното и там хич не е ясно. |
Можели някой да помогне? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 10:20 Заглавие: |
|
|
Тези които отиват на платката на кинескопа са R G B и масите им.А на дъното отиват H и V И маса-като поразгледаш ще се ориентираш и без схема  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gandi Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 30 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 13:26 Заглавие: |
|
|
| благодаря. На дъното отиват 4 кабела+маса, през съпротивления директно в процесора и ми е трудно да се ориентирам без схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 14:44 Заглавие: |
|
|
| gandi, по-лесно ще е да намериш Datasheet на схемата и да видиш кой крак за какво е отколкото схема на монитора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lsabg Опитен потребител

Регистриран на: 30 Ное 2002 Мнения: 155 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 19:04 Заглавие: |
|
|
| Дай някаква поща да ти го пратя,че е големичко |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|