| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 16:22 Заглавие: НЧУ эа NEO - TV2132tx |
|
|
ТВ е НЕО - ТV2132tx. Пробив в чипа за звука,точно върху надписа.От него е останало това : AN1....8A.Помагайте!!! _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 20:44 Заглавие: |
|
|
| първото число мисля че е 7, огледай добре. 12 крачета ли е ? нямам схема. може би е 7148А. пиша по спомени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 21:19 Заглавие: НЧУ эа NEO - TV2132tx |
|
|
Чипът е 9 pin,едноредов,на платката има 12 отвора,ползват се първите 9.А эа първата цифра-под лупа се вижда ясно,че е 1,но все пак корпусът е потъмнял и е въэможна грешка! _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yosko_1 Опитен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 158 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 21:42 Заглавие: |
|
|
| може би е 5268А (моно варианта) с 9 крачета. не съм сигурен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 8:53 Заглавие: |
|
|
| Ако не е AN17823A пък на. Но не се намира на пазара/даже и да е гаранционно,както в моя случай/,и поставих TDA7056. Само не помня с буква А или без буква.С малко пренареждане на крачета разбира се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivo1 Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2005 Мнения: 242 Местожителство: В. Търново
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 9:54 Заглавие: |
|
|
Сменях такова нещо, но не си спомням обаче за номера.
Струваше около 2 лева.
Моят съвет е да сложиш едно готово стъпало там с TDA2003.
Продават се такива китове. Цената е малко по-вече от на оригиналния чип, но за сметка на това няма да изгори следващия път като го усилят на някой музикален канал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yosko_1 Опитен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 158 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 11:15 Заглавие: |
|
|
| ами регулирането на силата как ще стане с tda 2003 ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 11:24 Заглавие: |
|
|
| Сложи 7056а. Тя е с регулиране на звука и е много лесна за свързване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|