| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 11:01 Заглавие: Помощ-Ласпи |
|
|
| Моля за помощ! искам да ви попитам тук всички като специалисти сервизен генератор (ТИТ) ЛАСПИ- заслужава ли си цена от 200лв. или е неизплатим посмъртно. има вграден цифров ом и волт метър производство 95 година!Руска машина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 11:06 Заглавие: |
|
|
Множко ми се струва  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 11:11 Заглавие: |
|
|
Повече от 100лв не струва.Имам два вида ЛАСПИ.Единия е модел ТТ-01 и има вграден тестер за мерене на напрежение омметър но е само на СЕКАМ цветноста. Другия е ЛАСПИ ТТ-03 и има ПАЛ/ СЕКАМ. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 11:30 Заглавие: |
|
|
| Хубавото на този генератор ако има PAL е че има нискочестотен видеоизход и такъв с междинночестотен ама за тези екстри чак пък 200 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 17:42 Заглавие: |
|
|
Здравейте !Може и да сме се поовълчили ,но ми се струва множко.Ползвам български генератор мисля че беше Хасковски,няма възможностите на ласпи ,но цената е приемлива и работи без грешка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 17:45 Заглавие: |
|
|
Извинявайте за госта . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 21:07 Заглавие: |
|
|
| Скъпичък е.Ползвал съм такъв .Волт и омметъра не ми работеха точно,но пък му ползвах сондата за напрежение.Е вече ги няма Електроните 710,714...проблемите със сходимостта,има 24часови програми ТВ сигнал колкото щеш.А иначе много му се кефех в началото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Strahil Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 129 Местожителство: Triavna
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 0:33 Заглавие: ЛАСПИ |
|
|
| Наистина ако някой знае от къде може да се закупи такъв генератор за нормални пари и аз проявявам интерес.Върши работа и евентуално схема или линк с генератор които може да се изработи въпреки че и с видеокарта с видеоизход също се получава но с отделен уред е по удобно.Пздрави колеги! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 11:06 Заглавие: |
|
|
Такъв генератор ползвам от години.Поставил съм и PAL.
No 200лв през 2006г?Малко е множко,освен ако не е производство 2006г!  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|