| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 13:03 Заглавие: TV CROWN, нищо не се настройва |
|
|
модела е NS1430 телевизора е чисто нов, бил разпънат екрана и нищо не се настройва, някаква идея какво може да е, и ако може да ми кажете как се влиза в сервизното меню
Копчетата на телевизора и те не действали |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 13:14 Заглавие: |
|
|
| Нали е в гаранция... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 13:26 Заглавие: |
|
|
| da, май там ще опрат нещата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 20:31 Заглавие: |
|
|
+33v ima li gi??? _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 21:03 Заглавие: |
|
|
| Има Кроуни които са като Vestel вътре.Пробвай да влезеш с неговите кодове! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|