| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 10:17 Заглавие: PEUGEOT 406 климатроник ПОМОЩ... |
|
|
| Здравейте колеги някой ремонтирал ли е вентилатора на климатроника и електрониката към него.Явно има късо съединение защото изгаря предпазителя.Моля за вашите мнения и препоръки |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sharo Опитен потребител

Регистриран на: 21 Ное 2005 Мнения: 174
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 18:24 Заглавие: |
|
|
| Изскуби куплунга на вентилатора и виж дали пак ще гори бушони. Също компресора може да разваля магията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 19:18 Заглавие: |
|
|
Значи това дето си се захванал е за майстор по климатици, но няма значение ... разказвам:
1. Дай малко по точни данни на колата и ще ти намеря схема на свързване на климатика. Полезно е да я имаш;
2. Може да има късо в муфата на компресора. Може и да няма. Бушоните за него обикновено са отделни;
3. Ако не се лъжа в Пежата с климатроници вентилаторите се упраляваха с отделни модули;
4. Все пак кой бушон гори?
5. Тъкмо удачен момент да си разработиш алтернативни кутийки за управление на вентилаторите. Търсени са защото оригиналните предизивкват у собственика да отвори по широко прозорците и да забрави, че е имал климатик.
Давай данни да качвам схемата и да разискваме. Ще му вземеш парите на клиента...  _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 19:46 Заглавие: |
|
|
| peugeot 406 1996година 2000кубика 136конски сили бензин,значи лятото бях поправял подобно нещо на рено лагуна 98година там беше изгорял мотора и управлението (подмених 4та полевака и пренавихме мотора и всичко стана ок) но тук нямям никаква информация |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:32 Заглавие: |
|
|
Не си уточнил с един или с два вентилатора на радиатора.
Схемката ....
Разглеждаш внимателно и определяш кой точно бушон гори. Ако ти трябва ще ти дам и картинка на бушоните ама смятам и така да се оправиш.
След това го изключваш съответния вентилатор и гледаш какво ще стане. Напълно е възможно той да си е здрав, а управлението му да е скапано.
Не се опитвай да пускаш климатика с неработещ вентилатор на радитора!!! Ще спукаш някоя тръба!
Споделяш какво си направил и мислим по-натам. Между другото ако някой иска да сподели разработки на управления на вентилатори на разни западни "лимузини" с удоволствие ще се възползвам. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:32 Заглавие: |
|
|
part 2 _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:33 Заглавие: |
|
|
part 3 _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:33 Заглавие: |
|
|
part 4 _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:34 Заглавие: |
|
|
part 5
The last one ...
Ебати секса да пращаш парчета по 30К! _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 9:45 Заглавие: |
|
|
| Много благодаря виж РМ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|