| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 14:35 Заглавие: Vestel тамен екран |
|
|
| модела е 11ак19в-1 тв идва от техник сменена е тда8842 вертикалната видеоусиллавате пробвана е паметта кинескопа е запушен има по 200в от тда8842 изллиза ро 0.6вкам видео усилвателите.всички напрежения 8в 5в 115вса точни само едно место 16в е 12в на шасито пише 16в.ако имате идеи помагайте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 14:39 Заглавие: |
|
|
| може и кинескоп да е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 15:00 Заглавие: |
|
|
Какво се вижда при увеличаване на ускоряващото. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 15:29 Заглавие: |
|
|
| синкаво с обратен ход |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 15:39 Заглавие: |
|
|
| откачи катодите и ако на изходите на тда8842 има 2в то номера е ясен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 16:06 Заглавие: |
|
|
| С601 Има една верига от платката на кинескопа AQUA. Няколко пъти съм имал проблем с този кондезатор. Пробива. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 16:53 Заглавие: |
|
|
| поздрав неможе да баде пробвах и киното но нее от него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 18:54 Заглавие: |
|
|
| По веригата ABL-извод 10 на ТХО всичко наред ли е,и проверен ли е С-604? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:48 Заглавие: |
|
|
| утре ще проверя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|