| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 10:23 Заглавие: CUC4620 |
|
|
Колеги трябва ми схема за шаси CUC 4620.Тази във файлообменика не става 0не мога да я отворя.Благодаря _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 11:13 Заглавие: |
|
|
| Колега в сайта на monitor.net.ru има схемата на CUC4635.В нашия файлообменникги ги дават заедно,да не би да са подобни или еднакви. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 11:42 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | | И защо не можеш? Дане е djvu защото аз имам такава. |
Филипов и с pdf и с djvu не се отваря изобщо  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 12:13 Заглавие: |
|
|
| danco написа: | | Колега в сайта на monitor.net.ru има схемата на CUC4635.В нашия файлообменникги ги дават заедно,да не би да са подобни или еднакви. |
Архива май е празен при руснаците-не иска да ми отвори _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 12:24 Заглавие: CUC4620 |
|
|
Колега , провери си пощата . _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 12:42 Заглавие: Re: CUC4620 |
|
|
| mincho1959 написа: | | Колега , провери си пощата . |
Много благодаря колега за бързия отговор _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 12:42 Заглавие: |
|
|
| Ако може и аз искам тази схема,че която я изтеглих от файлообменника е със лошо качество. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 15:31 Заглавие: |
|
|
| Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|