| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Нед Яну 22, 2006 16:11 Заглавие: схема за tv aciko atv-5ndk |
|
|
здравейте!
видях,че в предишни постове е търсена горната схема без успех.
Може би вече някой разполага с нея.
състав:
Проц M34300-012SP
KA2154
M51397AP
TDA1904
благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Нед Яну 22, 2006 21:07 Заглавие: |
|
|
И аз не съм откривал такава схема но вече и не търся защото захранването е като на AKAI а и другите стъпала са често използвани в други модели. Какъв ти е проблема? _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 7:45 Заглавие: |
|
|
| не работят бутоните от лицевия панел |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 8:58 Заглавие: |
|
|
А като ги натискаш дават ли контакт? С пинсетата дай накъсо изводите на бутона и ако реагира сменяй бутоните. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 11:17 Заглавие: |
|
|
коцев
благодаря за подкрепата.
свалих бутоните,почистих платката, сложих нови и всичко заспа.
Пак се разминахме със схемата
Добре, че нищо му няма на проца. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|