| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 1:26 Заглавие: |
|
|
Утре ще пиша.
Еиииииии веднага се изпокарахте ей  _________________ -----------------------------
Theory without practice is lame,
practice without theory is blind...
Последната промяна е направена от lachko973 на Вто Яну 24, 2006 4:40; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 8:03 Заглавие: |
|
|
10x, lachko973!  _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bily Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2005 Мнения: 136 Местожителство: Бургас
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 13:00 Заглавие: |
|
|
| Добре де, кажи къде и кога да се видим да ти дам конектори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 15:27 Заглавие: |
|
|
Bily Това е със същото приложение като това което се каним да правим.........ма много парички. Специално за мойте нужди поне не се оправдава разхода за IDE_Flash в сравнение с цената на останалата апаратна част на бъдещия рутер. БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО Bily
| Гост написа: | | Добре де, кажи къде и кога да се видим да ти дам конектори. | dreadx ти ли си госта.
Ако да прати ми твой координати на ЛС или на майла или най добре на ICQ да се разберем. _________________ -----------------------------
Theory without practice is lame,
practice without theory is blind... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Случаен Гост
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 20:23 Заглавие: |
|
|
Само ако кажеш на кой да се обаждам като няма никаква информация за връзка с теб.
Между другото има нова тема по проекта.
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=14759
Та пиши в новата тема ако искаш платки. _________________ -----------------------------
Theory without practice is lame,
practice without theory is blind... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
A_Cho Нов потребител

Регистриран на: 02 Фев 2006 Мнения: 8 Местожителство: София, "Младост" 1
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 9:23 Заглавие: CF |
|
|
Регистрирах се във форума и вече не съм случаен .Можеш да ми пишеш тук или да [email protected] . Ако искаш мога да дам и телефон. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|