| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Desert Leo Опитен потребител

Регистриран на: 02 Яну 2005 Мнения: 212
|
Пуснато на: Пет Яну 27, 2006 10:46 Заглавие: |
|
|
| Да, това е най-просто и ще свърши работа, но да не се забравя, че устройството ще се захранва от батерии а консумацията при покой тук е около 1.2мА. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фори Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 27, 2006 11:53 Заглавие: |
|
|
Ми тогава направи транзистора дарлингтон и сложи съпротивлението около 100к. Ще изкара с години в покой  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Desert Leo Опитен потребител

Регистриран на: 02 Яну 2005 Мнения: 212
|
Пуснато на: Пет Яну 27, 2006 11:56 Заглавие: |
|
|
На мен не ми трябва.
Който се интересува да си прецени.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Яну 27, 2006 14:54 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички за сега с Desert Leo решихме да го правим с Pic Пак щте видим _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Куко Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 27, 2006 23:07 Заглавие: Хихи |
|
|
| Pavlik написа: | Благодаря на всички за сега с Desert Leo решихме да го правим с Pic Пак щте видим |
Що да е просто , като може да е сложно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|