| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 12:53 Заглавие: TV SABA T 7045 chassis ICC-5, инфо за ДУ |
|
|
Здравейте,
ТВ-ът е без ДУ.Търся да го купя, но не знам как изглежда.
Моля,който може да пусне снимката му,
или модела му(ще го разшифровам по каталога на "КЬОНИГ")
или поне с кой процесор е?
Благодаря _________________ Четене му е майката ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 12:56 Заглавие: |
|
|
| P1672 или FRC2521 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:15 Заглавие: ДУ за TV SABA |
|
|
Благодаря.
В изданието на КЬОНИГ което имам няма и двата символа.
Все пак ако е възможно снимка и процесора
Бих го купил ако някой го предлага. _________________ Четене му е майката ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:24 Заглавие: |
|
|
Обясни по-популярно какво точно искаш, защото не разбрах съвсем.
Това което ти дадох са пултове заменители (на различни фирми), ако непременно държиш да са на Koening мога и такъв да ти потърся и кажа. Или търсиш нещо друго? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:59 Заглавие: ДУ за TV SABA |
|
|
Изяснявам:
Без значение модела и фирмата производител.
Просто с него трябва да мога да вляза в сев.режим.
А тип и снимка ми трябват за да мога да го купя,понеже
нямам представа как изглежда пък и продавача да види
какво искам.
Колкото до процесора, това е краен вариант.
Имам няколко ДУ и при съвпадение на процесора и
евентуална пререботка да го използувам.
А ако някой даде и схема за него ще е още по добре. _________________ Четене му е майката ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 15:06 Заглавие: |
|
|
| Този телевизор няма сервизен режим-регулировките му са отзад на задния панел с потенциометри |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 15:12 Заглавие: |
|
|
| Пчти всички продавачи в София знаят дистанционните на "Conel FRC**" и на "PILOT p****"Снимки не са ти необходими. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 15:17 Заглавие: ДУ за TV SABA |
|
|
Благодаря на всички! _________________ Четене му е майката ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 1:09 Заглавие: TV SABA T7045 |
|
|
Е,щом държиш да е по KONIGH=IR9259 IRM9524 MM9802-code tv261
Original remote control=TC415 TC416 TC417 TC500 и много други,които вършат същата работа,а както споменаха колегите по-горе,продавачите си знаят работата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 10:07 Заглавие: ДУ за TV SABA Т 7045 шаси ICC-5 |
|
|
Благодаря.
Ползувам се от случая
Купувам шаси (работещо и неработещо) за този ТВ.
Също и шаси F-11.
Също и кинескоп за В.Търново 85. _________________ Четене му е майката ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|