 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
skynet Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 384 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 17:49 Заглавие: Re: въпроси за L298 и стъпкови мотори |
|
|
| duni написа: | Здравейте!
правя си една схема за управление на стъпков мотор с познатя L298. |
----------
А откъде в БГ могат да се намерят тези L298 и L297.Аз поне пребродих цяла София и не можах да открия нещо.
Единствено тези схеми ме спират да си реализирам някои идей
Поздрави _________________ Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
skynet Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 384 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 18:11 Заглавие: |
|
|
Благодаря Stoy40
А те занимават ли се с продажбата на единични бройки,защото доколкото разбрах на склад не се подаржат а с на заявка?
Благодаря предварително
Поздрави _________________ Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|