| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 14:44 Заглавие: TV JVC AV21JT5EBU |
|
|
Здравеите,колеги JVC местеше смених тунера . сега минава L стига до някяде на H и спира до дециметровиа вобште не може да прехвърли .
Някой знаели нешто по варроса . Нямам и снема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 18:37 Заглавие: |
|
|
Пращам ти схема.
Какъв тунер сложи?Може да се наложи и дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 20:19 Заглавие: JVC |
|
|
| Днес ремонтирах същия с повреда в захраването, свалих му записа на паметта и ти го изпращам! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 14:05 Заглавие: |
|
|
| можеш да го коригираш и от сервизния режим |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|