| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 23:29 Заглавие: 0N823 |
|
|
| 0N823 Това е надписа на транзистор в компа на кола който управлява дюзата за горивото, но немога да намеря никаква информация какво представлява това за да го заместя с нещо,ако можете да помогнете с нещо. Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 23:44 Заглавие: |
|
|
Слагай IRFZ48N и няма да имаш проблем. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 23:48 Заглавие: |
|
|
| ще опитам , само да го намеря по магазините |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 10:29 Заглавие: |
|
|
| квивалента на 0N823 e TIP132 N-DARL 100V 8A 70W |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 11:45 Заглавие: |
|
|
| Мой приятел който прави ком. за коли за инжекторите слага IRFIZ34N |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 13:04 Заглавие: |
|
|
| ще го имам в предвид, колата за сега работи перфектно, ако излезе проблем ще ви кажа,остана за сега със TIP132 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|