| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 20:47 Заглавие: ORION 286B-TV715-дъмп,а вече и схема |
|
|
Здравейте колеги,някой да има дъмп за паметта на горепосочения телевизор,шасито е В4101,процесор 84С841-SEI4300TB5749,паметта е 24С02N.Благодаря Ви предварително.Успех.Ако ми пратите и схема ще бъде чудесно. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО
Последната промяна е направена от georgie на Чет Фев 02, 2006 20:22; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 8:38 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 20:58 Заглавие: |
|
|
Дима благодаря ти .Пробвах но с новия дъмп не може да стартира, със стария тръгва но всичко е на нулево положение .Сменях и паметите ,същата работа.Но пък дъмпа който изпрати е точно за този модел.Паметите се четат и записват нормално.Едното шаси е В4101 а другото В4300,процесорите са еднакви на двата модела. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 11:19 Заглавие: |
|
|
Филипов,яркост,контраст,наситеност и звук в нулево положение.Тв с три бутона.Дистанционното не е оригинално,да не би да си правя шапка с паметите.Ще опитам с друг чип. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 11:26 Заглавие: |
|
|
Не слагай други памети. RC5 е протокол Philips, наричан още 90 канално. На които първото Store е червено а второто зелено.
За запомняне на PP: Като ти излезе червеното натискаш P+ P- след това PP и пак Store - позеленява. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 20:13 Заглавие: |
|
|
Филипов ,става въпрос че с новия дъмп телевизора изобщо не тръгва стои на стендбай.Не знам разбрах ли те.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 0:11 Заглавие: |
|
|
Нали пишеш че със стария работи, но с нулирани регулировки. Аз ти написах да си караш със старата памет, да не слагаш новата и също и как да си запомниш регулировките, ако е същия TV за който си мисля. Поне напиши с какво дистанционно се управлява. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 18:23 Заглавие: |
|
|
Дистанционното е пилот P1838Y.Проблема е че вече не се включва и със стария дъмп.Стои на стенд бай. _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 18:35 Заглавие: |
|
|
| georgie написа: | | Дистанционното е пилот P1838Y.Проблема е че вече не се включва и със стария дъмп.Стои на стенд бай. |
Провери си пощата.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|