| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krasimor Нов потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 36 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 11:38 Заглавие: Tv Goldstar CKT-9582 |
|
|
| При пускане, гори предпазителя. Смених STR 58041 , тр/р за стабил. 12в D2058 с D2012 и ценер RD11 - Uz=11v, Ue=10.4v при товар, без товар Uе е 10.8в. Търся аналог на D2058, или Ic=?, релето не задейства. Пак гори предпазителя при натискане захранващия бутон. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 12:34 Заглавие: |
|
|
| виж си кондензаторите във първичната |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 12:37 Заглавие: |
|
|
| Как са диодите от греца, замени големия кондензатор за проба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 13:25 Заглавие: |
|
|
Относно аналози на 2SD2058====>2SC3851;2SD1585;2SD1985!!!Параметрите на транзистора за които питаш N-тип 3А 25W 3MHz!Успех  _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 22:38 Заглавие: |
|
|
| Защо не махнеш ПТСа на размагнитването!Проблемът ти може да е от него.Както пишеш си сменил доста работи но те изгарят ли при щракане от мрежовия ключ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasimor Нов потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 36 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря за отговорите, вината пое Грец блока! Май е много слаб
корпус. Слаб е и стабилизатора. Ако ценера е 11в и релето иска 12, да вдигам ли Uz/колко, как/ или не съм в час? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 20:54 Заглавие: |
|
|
Май нещо не ти е ясно за какво става на въпрос.Смени греца и ако пак има проблем потърси компетентна услуга в сервиз.Тези ценери, 11 , 12 волта , релета и така нататък не можах да ги свържа с греца ???  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Фев 04, 2006 13:38 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на -н Петров. Точно т-ра Q8 бе за смяна. Греца е RB-156, на колко ампера да взема или сайт за целта? Сгреших с ценера и D2058, релето работи, в тоя час съм спал ЯКО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|