| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kernel_daemon Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:03 Заглавие: NEO TV-2188FTXS Картина |
|
|
Здравейте,
Някой може ли да ми каже как може да се сгъне картината на това НЕО по вертикала. Малко се е поразтеглила. Може ли това да стане от сервизното меню и ако да - то как може да се влезе в това сервизно меню.
Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:08 Заглавие: |
|
|
С какъв процесор е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:11 Заглавие: |
|
|
| Не съм го отварял и не знам. Някакви идеи как може да се разбере. Или да се пробват различни варианти на дистанционното ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:16 Заглавие: |
|
|
Как се изписва графиката на екрана ? Опиши я . _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kernel_daemon Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:20 Заглавие: |
|
|
Менюто е една рамка - прозрачно - без фон.
При усилване и намаляване на звука излиза една скала с правоъкълни чертички. Цвета на менюто е сив.
На някои телевизори съм виждал че когато излиза менюто - е на някакъв фон, при този текста излиза директно в/у картината. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:24 Заглавие: |
|
|
| менюто на булгаски ли е или руски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kernel_daemon Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:26 Заглавие: |
|
|
| има на Български, Английски и още 10тина езика - арабски, иврит и други. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:27 Заглавие: |
|
|
Опитай MENU - 4,7,2,5 или 1,6,7,5 _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kernel_daemon Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:31 Заглавие: |
|
|
| Благодаря много. А как се излиза от менюто /ако стане/ - пак с бутона меню? че някъде бях чел че имало тънкости. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 11:40 Заглавие: |
|
|
Изключваш от дистанционното _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|