| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Съб Фев 04, 2006 20:39 Заглавие: Telefunken Pal color BS 540 k-шаси? |
|
|
| Как мога да разбера на кое шаси отговаря този модел? В руските сайтове не открих нищо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 04, 2006 21:35 Заглавие: |
|
|
Chassi: 618 A1 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Съб Фев 04, 2006 22:01 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | Chassi: 618 A1 |
благодаря,добра работа) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|