| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
гост11 Гост
|
Пуснато на: Нед Фев 05, 2006 19:01 Заглавие: |
|
|
Изправител "ЛЕН" . Предназначен е за радиостанция "лен". 12волта 3А ги имаш от производителя (имаш и защита от късо), но в някой модели има един тример от който се настройва напрежението. Защитата се настройва много лесно, аз съм я настроил на ~5A.
Иди при някой стар техник, сигорно ще ти изрови такъв изправител.
В същност аз съм го кръстил Лен-ки,защото на външен вид са абсолютно еднакви (кутията е като на радио станцията). На панела на изправитела пише "Стабилизированньй вьйпрямител тока ТЕС 12-3-НТ" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 10:59 Заглавие: |
|
|
какво ще рече перфектно , перфектно не ами нещо повече:неочаквано добра комбинация, свири та се къса  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivan Plochev Гост
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 17:34 Заглавие: |
|
|
| Колонките са двулентови. Ниските са 4Ома, високите са по 4Ома и са вързани паралелно с ниските, което би трябвало да е 2Ома. В трафа има един електролит 1000MF. Няма да има някакъв проблем като сложа и другите, нали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 17:41 Заглавие: |
|
|
| няма ли филтриращ кондензатор за високите , 1000мкф ми се струва малко |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivan Plochev Гост
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 18:03 Заглавие: |
|
|
| Да на високите имам по 4,7MF неелектролитен мисля, че е хартиен. А в трафа има диоди и кондензатора, но диодите не ги знам какви са. Изходните му напрежения са от 1,5V до 12V със стъпка от волт и половина. В смисъл че е купен от някой пазар. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivan Plochev Гост
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 18:43 Заглавие: |
|
|
| А има ли значение дали го слагам преди или след 2200MF-довия? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 19:06 Заглавие: |
|
|
| няма значение важно е да са успоредно свързани |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivan Plochev Гост
|
Пуснато на: Пон Фев 06, 2006 19:33 Заглавие: |
|
|
| Окей. Ще видя какво ще стане. Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|