| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Фев 07, 2006 19:58 Заглавие: Захранване на DVD LG DVX 9900 |
|
|
| Трябва ми схемата на захранването на това ДВД.Има прегорели няколко съпротивления,интеграла е спукан ,но се чете Р1014АР1-с 8 крачета.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Фев 07, 2006 20:07 Заглавие: |
|
|
| Схемата вече пътува... Успех,колега! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Фев 07, 2006 21:48 Заглавие: |
|
|
| Боби,получих схемата,да си жив и здрав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mtzakov Нов потребител

Регистриран на: 30 Яну 2006 Мнения: 22 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 19:48 Заглавие: |
|
|
Добър ден имам DVD SABA dvd400 с игърмял подобен чип ако може схемата на захранването и на мен. Длагодаря предварително.
Благодаря за схемата.
Последната промяна е направена от mtzakov на Вто Фев 21, 2006 22:18; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 21:00 Заглавие: |
|
|
| Захранването ти е в пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|