| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Sasho Draganov Нов потребител

Регистриран на: 02 Яну 2006 Мнения: 35 Местожителство: Plovdiv Bulgaria
|
Пуснато на: Съб Фев 11, 2006 22:33 Заглавие: ПДУ за TV TOSHIBA 21N21D2 |
|
|
Здравейте колеги,
Търся модела на ДУ на този телевизор, или негов заместител. Внесен е без ДУ. В интернет намерих всичко за този TV, само не и модела на дистанционното. Предварително благодаря за отзивите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Съб Фев 11, 2006 23:33 Заглавие: |
|
|
| Напиши с какви схеми е изпълнен този апарат,шаси ако пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sasho Draganov Нов потребител

Регистриран на: 02 Яну 2006 Мнения: 35 Местожителство: Plovdiv Bulgaria
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 15:40 Заглавие: |
|
|
Оригиналния пулт би трябвало да е нещо от сорта на CT-835, CT-841.
По принцип пулт P4141 би трябвало да върши работа (липсва бутон Exit), може да се ползва и P4142 (има го въпросния бутон), но за навигация из менютата трябва да се ползва P+/-, Vol+/-. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Sasho Draganov Нов потребител

Регистриран на: 02 Яну 2006 Мнения: 35 Местожителство: Plovdiv Bulgaria
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 7:30 Заглавие: ПДУ за TV TOSHIBA 21N21D2 |
|
|
Благодаря на RC, Филипов и danco
Такива ще търся.
Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|