| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
razvigor Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 33
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 14:11 Заглавие: помогнете за wkc 5600 |
|
|
grundig wkc 5600 процесорът е 68hc11ka4 68 пинов корпус
използвам за четене max 232
връзвам на59 и 60 маса
на 58 reset
на 61 rxd
на 62 txd
опитвам да го чета с всички версии на motorola cracker и motor 11
но не става и това си е
има ли нещо което пропускам
ще съм благодарен на всяка помощ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 14:13 Заглавие: |
|
|
Вече да не си ги изтрил ? _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
razvigor Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 33
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 14:14 Заглавие: |
|
|
| не! когато го пусна касетофона си работи нормално |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan Нов потребител

Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 14:34 Заглавие: |
|
|
| XTAL ...???? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 15:11 Заглавие: |
|
|
е като си работи какъв зор имаш да го буташ.като ти доиде такъв охакан ще намериш нов дъмп и всичко ще е ОК. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 16:55 Заглавие: |
|
|
искам да го прочета
някои ако има идея какъв може да е проблема ще съм благодарен да помогне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan Нов потребител

Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 17:23 Заглавие: |
|
|
желанието да го прочетеш е похвално
ама чети и между редовете във Форума де...
xtal говори ли ти нещо ??
в апарата ли го пробваш да се конектнеш? какъв е кварца ?
трябва ти точно 8МХц , ако не е точно 8 - смени го!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
razvigor Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 33
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 17:41 Заглавие: |
|
|
xtal не ми говори нищто за съжаление
да пробвам както е в апарата
кварца е 8,6
за първи път опитвам да 4ета процесор така 4е моля бъдете снизходителни  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan Нов потребител

Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 18:12 Заглавие: |
|
|
ми смени го с ТОЧНО 8 де !!
и тогава пробвай пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
razvigor Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 33
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 23:34 Заглавие: |
|
|
прочетох го
стана и без да сменям кварца
оказа се че проблемен е бил MAX а
благодаря на всички |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|