| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 16:58 Заглавие: service за ТВ PROLUX |
|
|
| Здравейте искам да попитам как се влиза в сервизен режим на този телевизор. в момента не е до мен и не мога да ви кажа модела но е малък 14 инчов и ми иска някакъв код за влизане в сервиз. моля ви се пишете че трябва да му променя малко геометрията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 18:13 Заглавие: |
|
|
Информацията е недостатъчна,с какви ИС е телевизора,не е ли гаранционен.Какво пише на баркода? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 18:57 Заглавие: |
|
|
fishev, ами ако излезе, че ви е колега ?
Не виждам нищо страшно в поста на dima (по-скоро уточняващи въпроси - дали и какво) за да се превръща всяка една тема в друга такава - "може или не и ако да на кого".
По-просто е да не се отговаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Фев 12, 2006 19:17 Заглавие: |
|
|
Ще видим един два въпроса и сламката ще изплува (цитирам те от другата тема )
Модерирано от RC
Именно и по-добре сама да изплува, отколкото да започва поредното обсъждане и ако продължиш с цитатите - има и отговор.
P.S.Надявам се, че нямаш нищо против, че пиша в твоя пост. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
V_A_S_K_O_1 Активен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 8:26 Заглавие: |
|
|
колеги госта го познавам той е от ботевград. има малко сервизче. тъй като изка да продаде този телевизор на един "комшия" но до колкото знам екранът е разпънат малко по вертикала. така че ако имате някаква информация дайте я. та съседа да се сдобие с тв че му трябва в гаража. Благодаря предварително. Да се надяваме че все още има добри хора.
Модерирано от RC
V_A_S_K_O_1 не е нужно да се разиграват циркове.
Надявам се, че разбираш какво искам да кажа.
(Има и IP адреси). _________________ Личен блог на Васил Мърваков |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|