| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 19:48 Заглавие: видео сони |
|
|
Здравейте! Имам за ремонт VCR SONY SLV-X57 VE -чийто дефект е-счупени глави от четящия барабан.Свалил съм барабана заедно с мотора на който пише
SDV-0203A ми е-къде мога да намеря това чудо,или само ба-на с главите.Може ли да ползвам само ба-на от друго видео ? Сонито е записващо, с две глави!
С поздрави hshop ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 20:17 Заглавие: |
|
|
| На главата не пише ли нещо от рода 2N2P |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 21:36 Заглавие: |
|
|
Ето снимки  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 21:37 Заглавие: |
|
|
И втората
С поздрави hshop ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Вто Фев 14, 2006 13:11 Заглавие: |
|
|
Главите найстина са 4-и Но от къде мога да купя барабана кои магазини знаете да продават тези части
С поздрави hshop ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Фев 14, 2006 14:37 Заглавие: |
|
|
Барабана се продава заедно с главите,не те съветвам да се опитваш да ги изваждаш и после слагаш,настройването не е по силите без специална апаратура.Много стари майстори го праеха,когато една видеоглава струваше майка си и баща си,но до преди 2 години бяха стигнали цени 2 глави с барабан-20 лева 4 глави с барабан 40 лева и 6 глави -60 лева,ако имаш предвид друм-мотора вече е друга бира.виж на
http://ksp.pulsar.bg/components.php?srchFld=ba1404&srchCat=-1&srchMan=-1&srchAvail=-1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|