| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 23:30 Заглавие: DVD HOMOTECH HT-950DX |
|
|
Получих молба от руски колега, активен участник във форумите.
Здравствуйте, Светослав!
Имею проблему с DVD HOMOTECH HT-950DX. Нашел, что у вас в Болгарии имеются сервисные центры по их обслуживанию.
_http://www.bushona.com/out-of-sofia.html
Проблема такая:
- заставка, да и изображение с диска разбивается цифрой (квадратиками). Смотреть можно, но мешает. Возможно это проблема с софтом. Если есть возможность помочь Firmware (диск) или Software (заливка прошивки через порт) буду очень благодарен.
Hometech Player HT950DX
ZR36776HQCG
EN29LV800AB-70TCC_WDF2752/F
L24W02C1
2* M12L16161A-7T
SF-HD62
HT4KBSM
С уважением, Александр ФАРТ mailto:finkevich#tut.by _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 23:35 Заглавие: |
|
|
| Кой сервиз ги поддържа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 23:42 Заглавие: |
|
|
| Това с "бушона" съм го виждал.Френски ключ,всички гайки лови |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФАРТ Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 6:36 Заглавие: |
|
|
Спасибо! Светослав!
Динко, привет!
Софт- наклейка на флешь: WDF2752/F
Пытался через диск (firmware) поставить от Тошиба для проверки - не принял, только написал CD1.1. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 9:42 Заглавие: |
|
|
| щом и Фарт има проблем ,то едвали много могем да помогнем. все пак елит 374 също е със чипсет на зоран, може дасе провери на сайта на елит дали има нещо за него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valdimar Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2004 Мнения: 35
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 9:45 Заглавие: |
|
|
Пратил сам ти Firmware на пощата
Успех  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 9:47 Заглавие: |
|
|
| на сайта на елит има ъпдейт за elite 374, чипсета се същия , оптиката също |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|