 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 10:06 Заглавие: |
|
|
| pingor4e написа: | | Какво му е странното, че сам жена и пиша в този форум? А майстор ще стана, ако отворя още някой и друг телевизор, защото на стария му знаех проблема и сама се разправях с него. А сега ако може да да оставим въпроса, че сам жена и ако може помощ по темата!!!Моля! |
Извинявай не съм искал да те засегна просто ми беше чудно .Рядко се срещат жени увлечени по тази професия.
А колкото до проблема трябва да се отвори телевизорчето и да се замерят няколко напрежения.Първо кажи имаш ли си представа от Принципмна схема ,Отделните блокове къде се намират,Как да измерваш различни величини и др. такива |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pingor4e Нов потребител


Регистриран на: 15 Фев 2006 Мнения: 5 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 10:36 Заглавие: |
|
|
| Не сам се засегнала! Относно нещата, за които ме питаш от първите две нямам представа, а за измерването имам, но нямам необходимия уред. Така, че май ще си оставя телевизора така без да ползвам rgb. Другото, което ми идва на ум е да помоля тв техника в другия блок да дойде в къщи и да ги измери, но незнам дали ще е съгласен, че последно с него имахме мало проблеми. Поне кайи какво трябва да се измери, ако не е проблем. Благодаря много!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|