| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 17:58 Заглавие: SHARP DV-3760S |
|
|
ЗДРАВЕЙТЕ.проблема е,че не влиза в мену настрйки, контр.яркост,цвят действат звука се овелечава до край.hotel mode лиЕ ду е пилот1827y клиента твьрди ,че преди е влизало в настройки пробвах и други ду за SHARP ефекта е сьщия.БЛАГОДАРЯ _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 18:18 Заглавие: |
|
|
Да най-вероятно е в хотелски режим,изпращам сервизното,но там не виждам нищо,ако трябва ще изпратя памет. _________________ Димитър
Последната промяна е направена от dima на Сря Фев 22, 2006 18:26; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 18:23 Заглавие: ? |
|
|
Ако менюто излиза в едната половина на екрана,пробвай меню, SHIFT и пак меню на P1827 _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 18:42 Заглавие: |
|
|
мерси дима но невиждам нищо което да ми помогне,памет пробвах и с мену-шифт-мену пак не става _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
Този Sharp би трябвало да е шаси 4BSA.
И все ми се струва, че въпросния пулт (Р1827) не е този който трябва въпреки това | Цитат: | | клиента твьрди ,че преди е влизало в настройки пробвах |
Ориг. пулт би трябвало да е нещо от сорта на G1046.....
Входа в сервиз (но мисля, че не това е проблема) - 5 крак на процесора към маса през 100-тина Ома, задържане на бутона Mode на пулта и вкл. в мрежата.
Тази команда (бутон) я няма във въпросния пулт.
Заместители P3028, P4017 или FRC5181, FRC417. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 9:45 Заглавие: |
|
|
за сьжаление нямам нито пилота нито ориг. а с 1827 влизам в сервизното 5кр.кьм маса сьс стрелка надолу, отам се сменят и контр.яркост,цвят _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 16:27 Заглавие: |
|
|
просто за сведение излезе ду пилот4107 _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 16:29 Заглавие: |
|
|
Грешката е моя
В предният си пост имах впредвид именно 4107, а не както съм написал 4017. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|