| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:17 Заглавие: |
|
|
| Не няма.Ще пробвам и ще отговоря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:18 Заглавие: |
|
|
Гост, това вече е нещо по-друго. Но каква все пак е схемата в субмодула за синхронизация? (че нещо ми се объркаха нещата ).
Между другото, това | Цитат: | | Кинескопа е в отлично състояние (ЗУСЦТ-51-16-И). | го възприемай като номер на "шаси", а не обозначение на кинескопа (въпреки, че вероятно си я видял бележката с този надпис там).
Последното И само има отношение към кинескопа (Импотный) и не ще да е Руски (потвърждение на думите ти, че е в такова състояние на толкова години. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:29 Заглавие: |
|
|
| Прав си РС грешката е моя.Съгласуващата платка по принципна сема е показана в изпълнение с три броя КС1НТ251 и всъщност през нея минава аудио и видео. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:32 Заглавие: |
|
|
| А във събмодула за синхр. е К174ХА11.Прощавай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:43 Заглавие: |
|
|
| Гост написа: | | Съгласуващата платка по принципна сема е показана в изпълнение с три броя КС1НТ251 и всъщност през нея минава аудио и видео. |
Хм...
Това по принцип са "транзисторни сборки" и дали са читави?
Дали говорим за AV вход, а не за нещо друго? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:55 Заглавие: |
|
|
| Точно така транзисторни сборки са.А,че е AV вход няма спор.Интересното е защо при някои модели работи нормално а при други не.Утре ще пробвам да сложа товарно съпротивление и ще кажа резултата.До скоро |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 9:24 Заглавие: |
|
|
Тези модули за съгласуване както ги наричат руснаците са пълен боклук. Опитай за проба да подадеш видеосигнала направо в контролната точка на изхода на МЧУ. Това са 3 щифта на които в по старите модели има или мост на двата или бобинка за режекция на 5.5 звукова.Намират се в непосредствено отдясно до субмодула за синхронизация с К174ХА11. Успех.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|