| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 19:54 Заглавие: philips 25PT4426 |
|
|
| Колеги как се влиза в сервизно меню на това чудо.шасито е L01.1E,процесор-TDA9555,менюто на екрана е оранжево.Ако някои знае да помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 21:18 Заглавие: |
|
|
| Aко имаше поща ,нещата щяха да са далеч по прости.Не е един ред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Съб Фев 25, 2006 9:37 Заглавие: philips 25PT4426 |
|
|
| Имам поща,не бях я маркирал в профила.Има ли някои работеща памет? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 25, 2006 9:50 Заглавие: |
|
|
| Изпоратих ти сервиз и памети . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pako Активен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 73
|
Пуснато на: Съб Фев 25, 2006 16:54 Заглавие: philips 25PT4426 |
|
|
| Благодаря.Ще пробвам и ще дам отговор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|