| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 9:29 Заглавие: Re: Да бе |
|
|
| KokoBoko написа: | И какво им е професионалното, в нашата фирма имаме много такива по обектите и са супер боклуци.
Не е ли си нещо изипано и да си му знаеш косурите, а да вземеш нещо дето да си трошиш главата с него и да разчиташ на някои дето не се знае какво е сътворил ,и при това за аларма дето ще ти охранява имуществото не си е работа  |
Не сте прав! "Парадокс" "Визоник" "ДСЦ" и много други са фирми с традиции в охронителната техника. Друг е въпросът, ако вашите системи са на "Телетек" и други подобни, които отговарят на техническите изисквания, но са с лошо качество. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 18:45 Заглавие: |
|
|
Искам да попитам < KokoBoko> колко охранителни централи е монтирал до сега защото аз съм се занимавал с това както и видео наблюдение и пожароизвестяване от 1995г до 2001 и знам точно за какво говоря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Съб Фев 25, 2006 23:50 Заглавие: |
|
|
| Хора не четете ли кога са постнати темите.Служебни благодарности на nafo той отговори най бързо,след кажи речи няма 4-месеца.ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nafo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 282
|
Пуснато на: Нед Фев 26, 2006 15:31 Заглавие: |
|
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 11:32 Заглавие: Моля предложете аларма за дома
- първи отговор на nafo> Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 15:18
Където са 2 дена там са и 4 месеца...... _________________ Всичко е ток и жици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Нед Фев 26, 2006 17:07 Заглавие: |
|
|
| Не искам да се заяждам с никой от този форум,само ми беше мисълта че човека си е сложил алармата преди 4-месеца |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 13:35 Заглавие: |
|
|
Извинявам се за поста Просто не погледнах датата в началото на темата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|