| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Колев Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2006 Мнения: 532 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Фев 26, 2006 23:29 Заглавие: Sony VCD Player - VCD 3.00 |
|
|
| Колеги трябва ми помощ. Преди година ми донесоха от Либия един VCD\CD\MP3 Player Sony. Първият месец си работеше без проблем, но после започна да не плейва като хората дисковете. Прескача,паралелно със звука се чува и едно постоянно църкане във такт с песента, въобще не зацепва или пък се включва на десета песен независимо какъв диск е и свири само нея, като през това време (докато свири десета песен) копчетата от ПДУ-то и от предния панел не бачкат въобще. Носих го на два различни сервиза, но навсякъде ми казват че не могат да го поправят. Тук във форума ми е надеждата. Иначе си е много хубава техника. Оригинална Японска с 2х10 вата усилвател. На капака на CD-то има едни цифри XRC - 7860G и тях ви давам ако са ви нещо от полза. Приемам всякакви съвети и предварително Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Александър Боцев Нов потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 27 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 9:23 Заглавие: |
|
|
Смело КК/към кофата/! _________________ Какви изнедади крият некои техники! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Колев Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2006 Мнения: 532 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 18:38 Заглавие: |
|
|
| Да бе. Искам да го оправя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 18:58 Заглавие: |
|
|
Японска -друг път!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Колев Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2006 Мнения: 532 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 22:19 Заглавие: |
|
|
| Е уж е Японска. Та някой може ли да ми помогне? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|