 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tonov Нов потребител

Регистриран на: 04 Яну 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 13:05 Заглавие: |
|
|
| Слушал съм колони с такива говорители, свиреха нелошо. НО е доста стара разработка. Наистина е 40-ватов, това е единствената разлика спрямо по-новия модел ВКН12211 (твоя е ВКН1221). Ако му се постави НЧ филтър издържа и докъм 50-60W. Кажи за какво мислиш да го използваш, мога да се разровя за някакви допълнителни данни освен тези в линка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DURON_RULEZZZ Нов потребител

Регистриран на: 22 Юни 2005 Мнения: 16 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ви на всички за изразените мнения.Говорителя го купих от приятел за символична цена и мисля да го използвам за някой малка бас каса (най-вероятно за колата) дано издържи :)) поне като го гледам лесно се пренавива :]]] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|