| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 18:38 Заглавие: tda1770a кит? Как? |
|
|
Здравейте отавна бях поръчвал такава ис и ми донесоха кит които беше с вертикална ис подобна на tda2004,но с изтрит надпис лепната в/у платка на която са и завъртяни изводите и се лепеше на мястото на тда1770а,въпроса ми е знае ли някой коя е тази ис и как са изводите да се ползва вместо тда1770а БЛАГОДАРЯ _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 22:13 Заглавие: |
|
|
| Скоро правих тази замяна стана много добре.Можеш да използваш жици и да изведеш TDA1675 заедно с радиатора на по-удобно място.Ако е за София 85 и се получи трепкане при затворено шаси пиши ще ти кажа как да го оправиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 22:17 Заглавие: схема |
|
|
| Може и платка от Велико Търново да се сложи . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Пон Фев 27, 2006 23:11 Заглавие: |
|
|
| TDA 1670 също става! Преобразуването отнема време, но излиза евтино! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Мар 01, 2006 16:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря на отговорилите ще опитам и ще пиша резултата _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Мар 01, 2006 23:56 Заглавие: |
|
|
| saaemo написа: | | Благодаря на отговорилите ще опитам и ще пиша резултата |
saaemo, аз имам такъв чип, който не ми трябва. Ако още ти е нужен - само свирни и ще ти го пратя подарък.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 9:49 Заглавие: |
|
|
Забравих да пиша резултата ... с TDA1675 стана перфектно благодаря,..... и на Tokio, но по-добре да ти седи на склад не се знае кога може да ти потрябва...  _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|