| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Мар 02, 2006 15:17 Заглавие: Търся схема за Филипс 28PT7303 - 100 Hz |
|
|
| Шасито е MD2.21 AA, във файлообменника намерих само първа и четвърта част. Дефекта е следният: в черните и белите участъци на образа има виолетови пламъци.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 02, 2006 15:41 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви я. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Мар 02, 2006 15:50 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти Дима. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 11:05 Заглавие: |
|
|
| Проблема излезе във фючър бокса,по инфо от британски сайт виновният е TDA8753AN.Ако някой го има този чип,моля да се свърже с мен на ЛС или ICQ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Пон Мар 27, 2006 16:04 Заглавие: |
|
|
| Някой има ли дъмп за тоя модел със DK стандарт?Сандъка е стерео със MSP3410B,от серв.меню е активно само SAM,там мога да пипам в геометрията,ТВ системите,Долби - то и т.н.ПАВ-а сменен,пробвах със приставка звук - резултата ужасяващ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 15:57 Заглавие: |
|
|
| Закривам темата,излезе че е много капризен към ПАВ филтрите на звуковият тракт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|