| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:44 Заглавие: Помощ за AYCO CB2109 |
|
|
| Колеги здравейте,ТВ AYCO СВ2109 шаси няма{или може би е това РХ20025---50}виждал съм го на CROWN,KTN, с процесор+видео+мчу TDA9381PS/N2/2I1318,памет 24С08,няма ДМВ и е объркал другите обхвати.Пробвах памет и тунер ефект никакъв.Модела на тунера е TCL9908D5B3 със 6 кр.-Ару(3.8в),варик,Банд 1(0-5в в зависимост от обхвата),Банд 2(0-5в в зависимост от обхвата),B+(5в) и IF.Някакви идеи и предложения.Да не би нещата да отиват към схемата.Също не знам как се влиза в сер.режим.ДУ-то има скрит бутон но при натискане излизат последователно при 1 натискане М,при 2 BUS OPEN и нищо не действа при това положение.Благодаря Ви предварително и дано сте ме разбрали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:49 Заглавие: |
|
|
Точно така е входа в сервиз,после за различните подменюта използвайте бутоните от 1 до 9. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:51 Заглавие: |
|
|
| В сервиза се влиза именно с този бутон и е доста подробен - няколко страници. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:52 Заглавие: |
|
|
Когато излезне M би трябвало с цифрите да избереш с опциите а с говор и канали да местиш и променяш. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 19:05 Заглавие: |
|
|
| Скоро правих същия CROWN-CB2139 повредата беше идентична.Най напред го направих с транзистори-инвертори но VL и UHF си размениха местата.Имах вече трите обхвата и точно тогава намерих дъмп.Изпратих няколко дъмпа на пощата ви.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|